#432Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#593“Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.
“Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 50 / 60
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#363Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#288Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#552“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.No longer availableEstimate: € 40 / 50