#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.No longer availableDim. 230 x 160 x 47cmEstimate: € 100 / 150