#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#134Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200