#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60