#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
A terracotta cobra-style mask with attached dish.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 70