#608Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#593“Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.
“Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#328Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.
A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.No longer availableDim. h 13,5 cm Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153“Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.
#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#441Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.No longer availableDim. 30 x Ø22cmEstimate: € 200 / 240 -
#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32“Tribute to Diana”. Gesigneerd door Charles Spencer, met dedicatie: “The Spencer Family. - “1999” & “Earl Spencer’s Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We voegen er een bezoekersoverzicht van Althorp aan toe.
“Tribute to Diana”. Signed by Charles Spencer, with dedication: “The Spencer Family. - 1999” & “Earl Spencer's Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We add a visitor overview of Althorp.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700 / 1800