Other lots in this auction
-
#409Jon Baken“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565Een gesculpteerd hardhouten Aziatische salontafel. Met glazen blad.
Une table basse asiatique en bois dur sculpté. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 44 x 128 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50 -
#579Van Lens“De uitdrijving of Les Intrus, naar Eugène Laeremans”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'Expulsion ou Les Intrus, d'après Eugène Laeremans". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991“Huis bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Maison au bord d'un étang". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#337Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#105Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#477Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.
Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 280 -
#27Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300


