Other lots in this auction
-
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#489Paule NolensPeriod: °1924-2008
“Jonge Italiaanse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune Italienne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#181
Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180 / 200 -
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#97
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases décoratifs/pieds de lampe en porcelaine multicolore avec des décors floraux peints à la main dans des cartouches doublés d'or. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. H:37-42cmEstimate: € 140 / 180 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45 / 55 -
#545
Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#47Ernest Rancoulet
“Voix célestes”. Een beeld van gepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Voix célestes". Une statue de zamak patiné. Signée.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 240 -
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la faisane." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#423Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de muur”. Kleine bronzen figuur met cilindrisch voetstukje. Achteraan gesigneerd.
"À travers le mur". Petite figurine en bronze à base cylindrique. Signée au dos.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100