Similar lots by type
-
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#369
“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.
“Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#177
“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500/700 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#233Mierriet Bellens
“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#640
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.
Chevalet de peintre en bois de style Louis XV. Dessus restauré.No longer availableDim. h: 171 cmEstimate: € 120/200 -
#163Fabris - Italy
“Moeder bij haar kind”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Mère et enfant”. Groupe en porcelaine polychrome et dorée. Marque à la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/260 -
#433Royal Winton
Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#185
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een centrale tourmalijn van ± 1,20 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’une Tourmaline centrale de ± 1,20 ct. et diamants avec un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1500/1700 -
#197
“Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. L 50 cm; H 32 cmEstimate: € 700/900 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50/100 -
#586
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300/400 -
#4
Zes verschillende camees met damesportretten. In etui.
Six camées différents aux portraits de femmes. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#299
Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.
Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50/60