Similar lots by type
-
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426Sherwood Lyon, Doncaster
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300/400 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110
Other lots in this auction
-
#539Denis Boussu
“Stilleven met groenten en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et légumes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#519A. Parmentier
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100/140 -
#573Leontine Craane
Een donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#616
Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.
Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 300/500 -
#726
Twee bedden van mahoniehout- en wortelfineer in classicistische stijl. Tijdperk Victoria.
Deux lits en placage d’acajou et de ronce de style classique. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 108 cmEstimate: € 80/120 -
#656
Een ééndeurskastje van gefineerd hout in eclectische stijl. Versierd met bloemenmarqueterie, een centrale bronzen plaquette en beslag, twee bronzen figuren op de hoeken, zestien koperen plaquettes en een marmeren blad.
Petit meuble à une porte en bois de placage de style éclectique. Décor de fleurs marquetées, plaquette centrale et montures de bronze, deux personnages en bronze sur les coins. Seize plaquettes de cuivre et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#59Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#262Albert De Moen
“Hoevezicht te Averbode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Averbode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#787
Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#87
Een pennenkoker met deksel en een set van vier stapelbare asbakken van albast met koperen monturen en bovenaan getooid met een steigerend ezeltje. Medio XXe eeuw.
Pot à pinceaux cylindrique couvert et une suite de quatre cendriers en albâtre aux montures en cuivre, surmontée d’un âne caracolant.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#548
Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200