Similar lots by type
-
#583“Acala”. Een bronzen beeld.
Acala . Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420 / 480 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420 / 460 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Een zittende wijze met griffel van brons.
Un sage assis avec une sépulture en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 460 / 500 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
Une statue de bronze moderne d'après un exemple du cubisme.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#607Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#227“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
Lady Justice . Une sculpture en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
Tête de garçon en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Sculpture sur socle en marbre d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#203“Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.
Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875“Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.
Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300 -
#218“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#212Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#578“Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
Paire de bustes aux colliers en bois.No longer availableDim. h: 40 & 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.
Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#613“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon à la coquille. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 200
Other lots in this auction
-
#761Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.
Une suspension vintage en plastique. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211Een opgezette vos.
Renard empaillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#579“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 260 vmEstimate: € 100 / 150 -
#746Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#541Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30




