#407Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#236Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#510Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
#210Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
Un collier et un bracelet de perles d'eau douce avec des serrures en argent et avec des améthystes.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#321Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#350Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140 / 180