#32Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
#663Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
#374“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
#377Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.
Une tasse avec soucoupes en porcelaine coquille d'œuf, décorée d'un motif floral peint à la main. Marquée. Nous ajoutons une tasse en porcelaine européenne à décor chinois multicolore.No longer availableDim. Ø: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#147Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.
Deux assiettes à pain et des pinces à asperges en argent massif. Poinçon de maître Wolfers.No longer availableDim. 767,12 g Ø 20,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#210Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
Un collier et un bracelet de perles d'eau douce avec des serrures en argent et avec des améthystes.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 120