#40Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.No longer availableDim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
#697Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#554Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#671SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
#405Capodimonte“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#574Hadrian CrystalEen lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
De nombreuses figurines d'exposition en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 60