Other lots in this auction
-
#519“Happy cow”. Twee lithografieën naar werk van Peter Diem.
“Happy cow”. Deux lithographies d'après les travaux de Peter Diem.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#20Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een roos bezet met één diamantje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif rose serti d'un petit diamant.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 240 / 280 -
#580Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#468Vileroy & BochEen gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. 88 x 116 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Zes verzilverd metalen naamkaartjeshouders met verschillende diertjes. In etui
Six porte-nom en métal argenté avec différents animaux. En etui.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
Pingouin. Une statue en plastique conçue par Orlinski.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Een etui met ijsbestek (vierdelig) van zilver en vermeil, keuren van Delheid, evenals zes koffielepels van vermeil, Franse keuren, 2de gehalte.
Un étui avec des couverts à glace (quatre pièces) en argent et vermeil, poinçons Delheid, ainsi que six cuillères à café en vermeil, poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 184 g l: 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#525Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#691Siera, BelgiumEen oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.
Une vieille radio dans un étui en bakélite. Modèle SA 1009U. 1956.No longer availableDim. 20 x “2 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627Een lot van drie glazen stolpjes op houten voetstukjes, waarbij één met twee vlinders.
Lot de trois cloches en verre sur socle en bois dont une avec deux papillons.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 35 / 45

