Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen hand in V-teken.
Een bronzen hand in V-teken.

Een bronzen hand in V-teken.

Une bronze main faisant le signe V.
Dim. h: 23 cm
SKU: 1711200232.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #232
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #193

    “Jonge edelman met hond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Charles Anfrie.

    Jeune noble au chien . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre de Charles Anfrie.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #203

    “Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.

    Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #186

    “Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.

    Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    “jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.

    Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #158

    “De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.

    La boulangère . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #211

    “Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.

    Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #268

    Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.

    Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #328

    Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.

    Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #163

    “Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.

    Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #263

    “Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.

    Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #302

    Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.

    Une tête d'homme en bronze africain.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #213
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #227

    “Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.

    Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #238

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #177

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #221

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #167

    “Gentse Feesten 2014. Prijs Democratie. Bronzen groep. Ontwerp Walter De Buck.

    Gentse Feesten 2014. Prix de la démocratie. Groupe de bronze. Design Walter De Buck.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #56

    Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.

    Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #322
    J. Belarti

    Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.

    Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 16 cm (tegels)
    Estimate: € 25 / 35
  • #399

    Een glazen stolpje op houten voet.

    Un dôme en verre sur une base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #257
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #219

    Modern glasraam. Gesigneerd.

    Vitrail moderne. Signé.
    No longer available
    Dim. 131 x 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #109
    Jan Deckers
    Period: 1865 - 1942

    “Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    “Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.

    Archer . Statue en bronze massif moderne.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #1

    “Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.

    Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More