Similar lots by type
-
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#856
Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100/150 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#866
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25/40 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40/50 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#640
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#191
Bovenstuk van een Dogon staf van ijzer en brons, gemonteerd op een verweerd houten beeld van een ouder met kind.
Partie supérieure d’un bâton Dogon en fer et bronze, montée sur une statue en bois rongé par le temps d’un parent avec son enfant.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 200/260 -
#91
Sanborn VISO Cardiette Model 51, 230 Volt. Metaal met mahoniehouten omhulsel.
Sanborn VISO Cardiette Modèle 51, 230 Volt. Métal et emballage en acajou.No longer availableDim. 28 x 38 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#547
“Zuid-Amerikaanse Godheid.” Beeld in verguld plaaster.
”Divinité sud-américain”. Une statue en plâtre doré.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 25/35 -
#483
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#898
Een lot kunstboeken:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. Franstalig.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Brussel, 1960.- “Peintres Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Parijs, 1947.- “ Teekeningen van Vlaamsche meester(..)
Un lot de livres portant sur l’art:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. En français.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Bruxelles, 1960.- “Peintre Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Paris, 1947.- “ Tekeningen van Vl(..)No longer availableEstimate: € 70/100 -
#76Leo Reyntjens
Een beschilderde stoel, model H. Wittockx. Met certificaat.
Chaise peinte de façon abstraite, modèle H. Wittockx. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#687
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#194
“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#461
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#211
Een neo-barok KInd Jezus van polychroom gebeeldhouwd hout. Onderdeel van een groter geheel, mogelijk oorspronkelijk met Sint-Jozef.
Un Enfant Jésus en bois polychrome sculpté néo-baroque. Fait partie d’un ensemble bien plus grand, probablement avec Saint Joseph.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300/400 -
#406
Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#393
Een ingelegd houten kistje.
Un petit coffret en bois parquet.No longer availableEstimate: € 20/25