Similar lots by type
-
#578“Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#613Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#208Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#171Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#367Charles SamuelPeriod: 1862 - 1939Een paar bronzen plaquettes met profielen van Albert I en Elisabeth. Gesigneerd. 1916.
Paire de plaquettes en bronzes aux profils d’Albert I et d’Elisabeth. Signées et datées 1916.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 23 cm -
#718Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#158“Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Freddy van DyckPeriod: °1942“De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 500 / 600 -
#371Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw
Paire de candélabres en bronze de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#217“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#177“Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.
“Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#231Rik SauterPeriod: 1885 - 1952Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.No longer availableDim. h: 44 + 11 cmEstimate: € 300 / 400 -
#639Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#173“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 750 / 850 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#788Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#111Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.No longer availableDim. 225 x 90 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600 / 700 -
#46Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.
Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254Leonardo TorfsPeriod: °1927“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 700 / 800 -
#109“Nachtelijk molenlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt monogram ‘S.P. 1835’.
“Paysage nocturne avec moulin”. Huile sur panneau. Porte monogramme S.P. et 1835.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#157Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420 -
#758Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150

