#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#336
#109Reinier Evert Johannes RoeterinkPeriod: 1831-1913
“Noorderdeel Sint-Laurentiuskerk (Alkmaar)”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, op verso label met opschrift, En met bijbehorende documentatie.
#429
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#350
Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#417
#501
Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#146
#76
Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#337
Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#379Luc Heirbaut
“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#273Lladro
‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75