#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#455Een rotan salontafel. Sletig.
#536LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300