#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#757Een grote loep op verstelbare voet.
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
Un beurrier hongrois avec un bocal en verre et une vieille bouteille de soda.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50