Other lots in this auction
-
#661Een benen theedoos met schildpad.
Boîte à thé en os avec tortue.No longer availableDim. 17 x 17 x 10 cmEstimate: € 320 / 400 -
#292SolingenEen bestek van roestvrij staal voor 12 personen met 24 karaats goudoplage. In originele koffer. Met certificaat.
Couvert en acier inoxydable pour 12 personnes à dorure 24 ct. Dans le coffre d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#518Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#697Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#504Nancy AileryPeriod: °1962“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
Une vitrine suspendue d'inspiration Louis XVI à une porte. Vers 1900.No longer availableDim. 105 x 82 cmEstimate: € 80 / 120


