Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen lampvoet met een kap van glas inlood in de geest van Tiffany.
Een bronzen lampvoet met een kap van glas inlood in de geest van Tiffany.

Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
SKU: 2710200143.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #516
    Mehravan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 260 vm
    Estimate: € 100 / 150
  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #638

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een lampenvoet van blauw crackleware.

    Un pied de lampe en crackleware bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #530

    Een paar bijzettafeltjes met drie poten, versierd met verguld bronsbeslag en met wit marmeren blaadjes.

    Une paire de tables d'appoint à trois pieds, décorées avec des garnitures en bronze doré et des plateaux en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #343

    Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.

    Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.

    Un pied de lampe en porcelaine blanche ajourée.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443

    Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.

    Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #414
    Staf De Smedt

    “De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.

    “L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #713

    Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.

    Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #502
    Kunisada III Utagawa
    Period: 1848-1920

    “Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede (ingelijst drieluik). Gesigneerd en gedrukt in 1901.

    Deux acteurs kabuki . Gravure sur bois en couleurs (triptyque encadré). Signée et imprimée en 1901.
    No longer available
    Dim. 34 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More