Similar lots by type
-
#36
Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.
Paire de lampadaires en acajou et métal noirci.No longer availableDim. H 140 cmEstimate: € 100/120 -
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#118
Een paar vaasjes van groen crackleware. Chinees werk. Als lampen gemonteerd.
Paire de petits vases en faïence craquelée verte. Travail chinois. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#776
Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
Lustre en métal et bois avec coupe en verre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#808
Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260/300 -
#766
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#402
Een Vlaamse kroon van geel koper met twaalf lichtpunten en bekroond met een Habsburgse adelaar.
Un lustre flamand en cuivre jaune avec 12 luminaires surmonté d’un aigle.No longer availableEstimate: € 25/45 -
#624
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/500 -
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#590
Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#528
Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#148
Mariabeeld van biscuit en porselein. Schade.
Sculpture de Marie en biscuit en porcelaine. Dégâts.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 80/120 -
#479
Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#478
Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 70/80 -
#262Albert Van Dyck
“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#45Loewe, Darling, Lolita en Arpels
Vier vaporisators eaux de toilette van twee maal 50 en 100 ml.
Quatre vaporisateurs d’eaux de toilette de deux fois 50 et 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#158Victoria ware
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
Calyx, Kenzo, Desigual, Biagiotti
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150 -
#367
Een biscuit beeldje van een vrouw aan een fontein. Omstreeks 1900.
Statuette en biscuit représentant une femme près d’une fontaine. Vers 1900.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80 -
#349Smolders
“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200/250 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 249 cmEstimate: € 300/500 -
#173
Een opengewerkt mandje van faïence de l’Est met een handgeschilderd decor van bloemen en vogels. Op koperen voet. Vroeg XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Panier ajouré en faïence de l’Est à décor peint à la main d’oiseaux et de fleurs. Sur pied en cuivre. Début du XIXe siècle. Restauré.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 80/120