Other lots in this auction
-
#57
“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#504Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991
“Bootje op een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Bateau sur un lac de montagne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#365Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#468
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,02 ct. en onyx.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#103
Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la faisane." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Val Saint-Lambert
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#269Joz. De Swerts
“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80 / 120