#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#278Een paar bronzen kandelaars.
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#442Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#194Roger Van GindertaelPeriod: 1899 - 1988“Paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Etable de chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
#903Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#524“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#737Een lot van acht Filipijnse schelpen.
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#477Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.No longer availableEstimate: € 25 / 40