Similar lots by type
-
#755
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/80 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850/1000 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#582
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260/300 -
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#611
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300/1500 -
#701
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#589
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#599
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220 -
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#690
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30/50 -
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#718
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100/150 -
#588
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200/240 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#568
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180/200 -
#608
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400/600 -
#23
“Jongetje met eenden”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt Ilmenau. We voegen er twee vogeltjes en een engeltje aan toe.
“Garçon et canards”. Statuette en porcelaine. Marque Ilmenau. Nous ajoutons deux oiseaux et un angelot.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#703
Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Lot de vieilles notes bancaires (XXe siècle) dont argent belge, argent et Notgeld allemand et autrichien (Mark et Heller).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400/500 -
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200/220 -
#364
Een schetsboek (halve A4) met zo’n 24 erg goede pentekeningen en aquarellen van o.m. Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime enz. Gedateerd 1894, niet gesigneerd. Evenals een schetsboek met potlood en houtskooltekeningen, sommige met aantekening “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853), een mapje met schetsen o.m. door J. Maes en vier koperen etsplaten (drie religieuze en één met de Brabofontein).
Un album à croquis (demi A4) contenant 24 très bons dessins à l’encre et aquarelles e.a. d’Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime etc. Datés 1894, sans signature. Ainsi qu’un album de croquis en crayon et fusain, certains souscrits “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853),une farde aux dessins par J. Maes e.a. et quatre planches à eaux fortes en cuivre (trois religieuses et une avec la fontaine de Brabo).No longer availableEstimate: € 240/300 -
#111
Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#252Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#114Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#493
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/85 -
#629
“Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240