Similar lots by type
-
#605Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320 / 400 -
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#143“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#434Een bronzen luchtertje met vijf lichtarmen met bladeren en eindigend in glazen bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en bronze avec cinq bras lumineux avec des feuilles et se terminant par des bouchons en verre en forme de fleur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
Lanterne de navire en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123L. Claus“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#578Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres Marie-Thérèse identiques à six bras avec des pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200 / 280 -
#570Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#590Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableDim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#557Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#234Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.
Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.No longer availableDim. 215 x 120 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.
Une table basse en bois avec tiroir. Indes du Sud.No longer availableDim. 31 x 47 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
Deux soucoupes de 800 ‰ avec un bord accentué. 2235 grammes.No longer availableDim. b: 40 & 50 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#290Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
Améthyste en forme de poire de 2,40 ct dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#103“Allegorie op de elektriciteit.” Zamakken beeld naar Rousseau.
Allégorie de l'électricité . Statue en zamak d'après Rousseau.No longer availableDim. h. 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec des maillons.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#85Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et une perle.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 280 / 350

