Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
Dim. h:80 cm
SKU: 2808180595.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #595
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #791

    Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.

    Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.

    Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #580

    Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #602

    Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.

    Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #769
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.

    Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #617

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #398
    Bacarat

    Een siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #417
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #799

    Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.

    Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #611

    Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #485
    Art de France.

    Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.

    Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #641

    Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.

    Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #228

    Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.

    Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #2
    Val St. Lambert

    Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #631

    Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.

    Un lustre en laiton plein et huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #148
    Val St. Lambert

    Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.

    Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #789

    Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.

    Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #819

    Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #811

    Een reeks van zes gekleurde wijnglazen van geslepen kristal.

    Une série de six verres à vin de couleur en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #804

    Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.

    Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #803

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.

    Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #731

    Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.

    Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #728

    Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.

    Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.
    No longer available
    Dim. ø: 13 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Voorstelling van een zittende man met een beker en een mandje. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Okimono en ivoire sculpté représentant un homme assis tenant un gobelet et un panier. Travail japonais, début du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #282
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #413

    Een lot van achttien miniatuur beeldjes van grotendeels meerkleurig porselein.

    Un lot de dix-huit statues miniatures, la plupart en en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. ± h 6 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #495

    Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.

    Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #390

    Een platina dameshorloge in de vorm van een ring (te herstellen) en twee 18 karaats geel gouden dameshorloges en ringen. e.a.

    Une montre pour dames en forme de bague (nécessite des réparations), deux montres pour dames en or jaune 18 ct, des bagues et autres.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,80 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #590

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #22

    Een lot van vier porseleinen plaquettes met handgeschilderde religieuze voorstellingen.

    Un lot de quatre plaquettes en porcelaine avec des représentations religieuses peints à la main.
    No longer available
    Dim. l: 6 - 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    “Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.

    “Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #10
    Tissot Stylist

    Mechanische horloge met vergulde kast en bandje. Inscriptie achteraan d.d. 1977. In Originele doos.

    Une horloge mécanique avec coffre argenté et bracelet. Inscription à l’arrière, 1977. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #358

    Een vaas van geslepen kristal met vergulde decoratie rond de rand.

    Vase en cristal taillé à décor doré au rebord.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #695

    Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More