Similar lots by type
-
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#615Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#178Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.
Une paire de candélabres portés par des petits maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 300 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#801Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#358Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#243Een paar bronzen tafellampen.
Une paire de lampes de table en bronze.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 220 / 260 -
#805Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#77Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320 / 380 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#279“Vissersboot aan de oever”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: K. Peiser.
”Bateau de pêche à la rive”. Huile sur carton. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#435Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#554Jean - Michel FolonPeriod: 1934 - 2005“Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.
”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.
Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Een tuinvaas van terracotta.
Un vase d'extérieur en terre-cuite.No longer availableDim. h: 50 Ø 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 180 -
#686Een wandtapijt met een beeltenis van een ridder. Chinees werk.
Un tapis mural, représentation d’un chevalier. Travail chinois.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 200 / 240

