Similar lots by type
-
#555“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692Val Saint LambertEen kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.No longer availableDim. 160 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.No longer availableDim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325 / 375 -
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#157Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495MuranoEen Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 225 / 275 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 25 / 40 -
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500 / 2750 -
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110
Other lots in this auction
-
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels.No longer availableDim. h - 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
An Art Deco lamp on marble top with bronze swan.No longer availableDim. 18 x 31 cmEstimate: € 70 / 80 -
#354Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75 / 100 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#319Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.
A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.No longer availableDim. H: 22-32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#594Jozef MousPeriod: 1896-1968“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120

