Similar lots by type
-
#525
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#680
Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.No longer availableDim. 160 cmEstimate: € 40/50 -
#535Massive
Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 25/40 -
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/400 -
#167
“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500/2750 -
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#465
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#692Val Saint Lambert
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40/60 -
#612
Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#455
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#697
2 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 50/80 -
#541
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#555
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240 -
#495Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 225/275 -
#693Val Saint Lambert
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70/100 -
#445
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#475
Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.No longer availableDim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325/375 -
#684
Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 35/45 -
#157
Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000/1200 -
#672
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#688
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 35/45 -
#565
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120/200 -
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#411
Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50/80 -
#219Johan MesselyPeriod: °1927
“Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.
"Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 225/275 -
#641Willy Vandersteen
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#379Gabriel Dechamps
“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 800/1200 -
#398
Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#104
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/100 -
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967
“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550
“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400/600 -
#571
Een lot van 3 Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor, waarvan 2 als lamp (zonder perforatie onderaan).
A lot of 3 Chinese porcelain vases with blue and white decor, 2 of which as lamps (without perforation at the bottom).No longer availableDim. 33,5 - 43 - 58 cmEstimate: € 200/300