Other lots in this auction
-
#761Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.
Une suspension vintage en plastique. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519“Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#746Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#51Lot postzegels: bijna alle Belgische reeksen en speciale uitgaven tussen 1941 en 1945 (ook reeks TBC 1939), evenals Frankrijk 1955 (30 zegels, Rotary manco), reeks Olympiade Nederland 1928 (8 zegels), reeksen Helden en Kameraadschap, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 zegels).
Lot de timbres: presque toutes les séries belges et éditions spéciales entre 1941 et 1945 (également série TBC 1939), ainsi que France 1955 (30 timbres, Rotary manquant), série Olympiade Pays-Bas 1928 (8 timbres), série Heros et Camaraderie, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 timbres).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#770Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10 -
#96Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200

