#631César BailleuxPeriod: °1937“Compositie”. Een kunstwerk van gepolychromeerd plaaster onder plexi. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Composition. Plâtre polychrome sous plexi. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 38 x 30 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 90 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#306Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.
Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
#357Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
Une statue de Garuda en bois sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
#142Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#623Een brede houten tuinbank.