Other lots in this auction
-
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/50 -
#517
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#677
Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120/10 -
#505Stockman, Paris
Een oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
Un vieux mannequin sur une base en métal. Avec une tête de lapin en peluche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#40
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een ovale robijn van +- 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700/800 -
#771
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 2,86 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#34
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#709
Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60/80