Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.

Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.

Un Naga en bronze sur socle en bois. Avec support sur la tête.
Dim. h: 61 cm
SKU: 2505210377.
Categories: Beeld, Metaal.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.

    Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #123
    L. Claus

    “Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.

    Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #131
    Desiderius Duwaerts
    Period: 1850 - 1901

    Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.

    Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #580

    Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.

    Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #619
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.

    Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 & 17 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.

    Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #570

    Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.

    Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.

    Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 55,5 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #98

    Een uitgestoken houten Bacchus.

    Un Bacchus en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #163

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    “Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.

    Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.

    Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.

    Poulet décoratif polychrome en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #148

    “Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.

    Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #477

    Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.

    Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #567

    Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.

    Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm 4730 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.

    Une grande statue de divinité hindoue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #358

    Een messingen hand in V-teken.

    Une main en laiton en signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #251
    Royal Dux

    Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #173
    Antoine Bofill
    Period: 1875 - 1939

    “Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #615

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460

Other lots in this auction

  • #370

    Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.

    Une table basse ronde avec plateau en onyx sur un trépied en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #396

    Twee zwartgelakte in elkaar schuivende Chinese tafeltjes met decors van geisha’s van pietra dura onder glas.

    Deux tables chinoises coulissantes laquées noires avec des décorations de geisha en pietra dura sous verre.
    No longer available
    Dim. 66 x 49 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #401

    “Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.

    “Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Une statuettes africaines en bronze.
    No longer available
    Dim. h. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.

    Un socle chinois en bois laqué noir avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #596

    Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.

    Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #435

    Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.

    Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.
    No longer available
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #638

    Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.

    Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #272

    Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.

    Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #537
    Koch & Bergfeld, Bremen

    Een zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).

    Une saucière en argent à décor nervuré. Poinçons allemands, 800/1000 et numérotés 44575 (premier quart du 20e siècle).
    No longer available
    Dim. 394,5 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #70

    Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Francky.
    No longer available
    Dim. 16,52 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More