Other lots in this auction
-
#348
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2900/3000 -
#651Nell
Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50/70 -
#565
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120/200 -
#634Crüwell
Orientaalse tabaksreclame.
Oriental tobacco advertising.No longer availableDim. 84 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#626
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 60/90 -
#167
“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500/2750 -
#272
“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25/40 -
#359
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.No longer availableDim. H: 6-23 cmEstimate: € 100/150 -
#449Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500/600 -
#570Raymond Weil Geneve
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#146
Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400/600