#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150 -
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#515Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#594Jozef MousPeriod: 1896-1968“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120 / 200