#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#519Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
A polychrome stake doll with dress. Mali or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#533Een bronzen beeld van twee panters.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#126Een bureau in Louis XV-stijl in gefineerd notelaar. 3 lades en 3 valse lades en groen lederen blad. Vergulde bronzen beslag.
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60