#471Enrique BrogliaEen deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.
A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.No longer availableDim. h 24 x 23 x 23 cmEstimate: € 500 / 700 -
#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#8Een lot van 3 19e eeuwse porseleinen bekers, 2 met maritiem decor en opschrift Nieuport-Bains en 1 met een heilige.
A lot of 3 19th-century porcelain cups, 2 with maritime decoration and inscription Nieuport-Bains, and 1 with a saint.No longer availableDim. H; 9,5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200