#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#632Fr. Luyckx“Zicht op stal”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"View of the stable." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 31,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#683Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
A piece of blue coral, once part of a vintage lamp.No longer availableDim. 23 x 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#641Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80