#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80