#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#150Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.
An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120