Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen Pierrot met poedel.
Een bronzen Pierrot met poedel.
Een bronzen Pierrot met poedel.
Een bronzen Pierrot met poedel.

Een bronzen Pierrot met poedel.

A bronze Pierrot with poodle.
Dim. H. 38 cm
SKU: 3001240498.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 280 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108

    Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.

    A pitch pine wood and metal doll or child's carriage.
    No longer available
    Dim. 90 x 165 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #238
    Christian Delvaux

    Een geldbeugel van beige leder en met licht groene stiksels. Gemerkt.

    A beige leather wallet with light green stitching. Marked.
    No longer available
    Dim. 12 x 8 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #128
    Grés Keramis

    Een aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.

    An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98
    Delvaux Bruxelles

    Een lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.

    A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #624

    ‘Aangemeerde vissersbootjes’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend J. H. Jasin.

    "Moored Fishing Boats", oil on canvas in a gilded frame, signed J. H. Jasin.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 K white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #123
    Chanel

    Een zijden sjaal in originele doos.

    A silk scarf in original box.
    No longer available
    Dim. 95 x 95 cm
    Estimate: € 330 / 380
  • #339

    ‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Little rowboat in the reflection of a tree", oil on canvas, glued on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More