#119Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stadssteeg.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"City alley." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 33,5 cmEstimate: € 160 / 220 -
#364‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.No longer availableDim. h 45 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#218Val Saint-LambertTwee vazen op voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en “M”.
#268Een paar vergulde bronzen wandkandelaars met 2 lichtpunten en cherubijnen.
A pair of bronze gilt wall sconces with 2 light points and cherubs.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 80 / 120