#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120