#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#232Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Boer met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm with horse and cart". Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#1Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.No longer availableDim. 76 x 32 x 32cmEstimate: € 60 / 80