#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#167Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.
One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 200 / 300 -
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#478Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.No longer availableDim. H. 64,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#49Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#417‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
'Abstract bird with floral decoration.' Sculpture on rods and pedestal.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 80 / 120