#633Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"The Mouse Queen", oil on panel, illegibly signed.No longer availableDim. 23.5 x 13 cmEstimate: € 60 / 80