#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
#485Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
Pair of lidded vases. Blue and white Chinese porcelain. One restoration at a border.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 220 / 240