#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.
A lot of 60 comic books, including first editions, consisting of 30 Red Knights, 11 Nero's, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibber's, 1 Kari Lente, 1 Man of Steel, 1 Bessy, and 1 Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#15Een banjoline, ca 1950.
A banjoline, circa 1950.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.No longer availableDim. 30,57 gEstimate: € 60 / 80