#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 200 / 250 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80