#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#155Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300 / 400 -
#144Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.
'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#137MeissenEen handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
A hand-painted porcelain bowl with a floral decor, marked with the Meissen trademark at the bottom.No longer availableDim. 14.5 x 27 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
A Roman cameo bust sculpted from Red Jasper. Presumably from the 1st century AD.No longer availableDim. 1,5 x 3 cmEstimate: € 200 / 300