#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931No longer availableDim. 88 x 57 cmEstimate: € 40 / 60