#243O. Keppens & Maillard, BruxellesEen cavaleriesabel met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Eind 19e eeuw.
A cavalry saber with the inscription "For the King and the Fatherland" and a wooden sculpted handle. Late 19th century.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 120 / 180 -
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
A pair of Art Nouveau earthenware ‘Hasseltse ceramic’ vases with floral ornaments.No longer availableDim. 22,5cmEstimate: € 120 / 180