#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#71MeissenEen set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137MeissenEen handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
A hand-painted porcelain bowl with a floral decor, marked with the Meissen trademark at the bottom.No longer availableDim. 14.5 x 27 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.No longer availableEstimate: € 100 / 150