Similar lots by type
-
#499Een bronzen presse-papiers in de vorm van een gestileerd olifantje.
Un presse papier en bronze en forme d’éléphant stylé.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#233Mierriet Bellens“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#833“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#177“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#221“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#193Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 800 -
#173“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480 / 550 -
#814Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#801Een koperen buitenlantaarn.
Lanterne de jardin en cuivre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650 / 750 -
#490Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#424Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#342Set bewerkte engelse obussen gemerkt 1916 en 1917 resp.
Paire d’obus anglais datés 1916 et 1917.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171Een bronzen vaas in art nouveaustijl, versierd met een reliëf van een waternimf en waterplant in oevertafereel.
Un vase en bronze style Art Nouveau, décor en relief de nimphes et plantes aquatiques.No longer availableDim. H 24 cm Ø 23 cmEstimate: € 230 / 280 -
#621Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#568Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#510Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#702Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187ClodionBaccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420 / 500 -
#197“Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. L 50 cm; H 32 cmEstimate: € 700 / 900
Other lots in this auction
-
#311Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#460Drie verschillende zakhorloges met letsels.
Trois montres à gousset, endommagées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#803Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et aux vêtements. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#831Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.No longer availableDim. 74 x 104 x 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Begijnhof te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#441“Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.
“Pêcheur chinois et son enfant” et “Vieillard à la pipe”. Deux sculptures en bois exotique.No longer availableDim. h: 35 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#709“Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.
“Marco Polo”. Une miniature d’un trois mats.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#727Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.No longer availableEstimate: € 60 / 80



