Similar lots by type
-
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#764“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#962“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1004“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#992Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#648“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 140 -
#974“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#759“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening op verso: Bouwman.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature au verso: Bouwman.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#214“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 500 -
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#629“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#135Een parelsnoer met armband.
Un collier de perles et bracelet.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#872Johann Nepomuk Gibele“Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.
Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830.-” Vue perspective de la Place Royale”-” Vue du théâtre Royal”No longer availableDim. 52 x 75 & 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#1027Paar sierkruiken van zamak en kobaltblauw glas.
Paire de cruches décoratives en régule et verre bleu cobalt.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#431Een lot van negen Hindoeîstische godsbeeldjes van gesculpteerd hout, waaronder een Garuda en enkele voorstellingen van Boeddha.
Lot de neuf sculptures hindouistes en bois dont Garuda et différentes représentations du Bouddha.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#346Een wit gepatineerde oude kerkkandelaar. Driehoekige basis met bolpootjes. Op elektriciteit.
Candélabre d’église ancien patiné blanc. Base triangulaire sur pieds boules. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 50 / 100 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#118Driedelig klokstel van koper in eclectische stijl. Gemerkt AMS.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre. Style éclectique. Marque AMS.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.
Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#1019“Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1096Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 50


