Similar lots by type
-
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#653“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Corlendi“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#886“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#163Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.No longer availableDim. ± 36 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#215Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 16,76 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#366Villeroy & BochEen aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
Un masque-casque en bronze, technique de lavis perdue. Bénin.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#593Een porseleinen plaquette met afbeelding van Zenmeester Poe-Tai Ho-Shang.
Une plaquette en porcelaine, représentation du Maître Zen Poe-Tai Ho-Shang.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 280 / 350 -
#280Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750 / 850 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 50 / 60 -
#241Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#818Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#491Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.
Deux revolvers de poche anciens. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#855Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50






