Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen schaaltje met een oorlogsscéne geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘ Yzer 1914’.

Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.

Une coupelle en bronze, scène de guerre, un aigle et un lion , écriture ‘Yzer 1914’.
Dim. l: 16 cm
SKU: 2105190408.
Categories: Brons, curiosa.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 32 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.

    Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    ”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. 31,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #278

    “Poseidon”. Een bronzen beeld.

    ”Poséidon”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #198

    “Neptunus”. Een bronzen beeld.

    ”Neptune”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 149 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #181

    “Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.

    ”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #878

    Twee kleine bronzen olifantjes.

    Deux petits éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #499

    Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

    Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #854

    Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.

    Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #788

    Een schijf gepolijst versteend hout.

    Un disque de bois pétrifié polis.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #582

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #648

    Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.

    Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188

    Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.

    Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm x Ø 39 cm
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #735
    Berkel

    Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.

    Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.
    No longer available
    Dim. h: 151 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #789

    Twee wortels van koffieplanten.

    Deux racines de plantes à café.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #877

    Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.

    Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #791

    Twee oude bijlen met houten stelen.

    Deux anciennes haches à manche en bois.
    No longer available
    Dim. l: 72 en 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #178

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 300 / 320

Other lots in this auction

  • #9
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Départ du steamer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Départ du steamer”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #825
    Swarovski

    Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.

    Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met kleine robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 ct en forme de noeud et sertie de petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #68
    Willy Vandersteen

    Een lot van 55 albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    Twee schotels van Imariporselein met gekartelde rand, versierd met bloemendecors.

    Deux plats en porcelaine Imari, rebords dentelés, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 4,49 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #146

    Een eikenhouten tinkast met onderaan drie laden en drie deuren.

    Un vaisselier en chêne à trois tiroirs et trois portes dans la partie basse.
    No longer available
    Dim. h: 199 cm x l: 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #453

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #752
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.

    ”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #810

    Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur F. SI1.

    Un brillant dans un certificat sous scellé AIG. 0,54 ct. Couleur F. SI1.
    No longer available
    Estimate: € 1100 / 1200
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More