Similar lots by type
-
#198“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#651Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#541Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300 / 400 -
#112“Danseres”. Een bronzen beeldje. Tijdperk art deco.
Danseuse. Une statuette en bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#128“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 400 -
#187Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#138“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#358Een Chinese bronzen lepel met een houten handvat met versiering van jade.
Une cuillère chinoise en bronze avec un manche en bois décoré de jade.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#593“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#181Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#117Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#191Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.No longer availableDim. h: 64 & 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#558Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320 / 340 -
#137Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#118“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#571“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#141“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160 / 190 -
#561“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360 / 380
Other lots in this auction
-
#438Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un dessin de personnages bleu et blanc sur un fond floral.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 130 / 150 -
#563Een bol vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur in de hals.
Vase bombé en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas. Petite fissure capillaire dans le cou.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#14Mez. Nickmans“Vrouwelijk naakt” & ‘Mannelijk naakt”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd en gedateerd 1987 buiten de plaat en resp. genummerd 17/20 & 7/15.
Nu féminin & Nu masculin . Deux gravures sur bois. Signées et datées 1987 à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 17/20 et 7/15.No longer availableDim. 30 x 18 & 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een grote wandkapstok met spiegeltje en aan weerskanten een paraplustaander met metalen bodem. Centraal een deurtje en een lade.
Un grand porte-manteau mural avec miroir et porte-parapluie avec un fond en métal des deux côtés. Une porte et un tiroir au centre.No longer availableDim. 195 X 86 X 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#625Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
Une table d'appoint semi-circulaire en placage d'acajou sur pieds fuselés. Plateau pliant.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47DresdenEen kleine meerkleurig porseleinen pendule, versierd met twee kindjes op een wip. Onderaan gemerkt.
Petite pendule de cheminée en porcelaine multicolore, à décor de deux enfants sur une balançoire. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216AlhlbornEen elektrisch orgel met diverse registers, dubbel klavier en afsluitbaar. Met bijhorende bank.
Un orgue électrique avec divers jeux, double clavier et fermoir. Avec banc assorti.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 400 -
#79E. Gerinckx“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage du moulin d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#399“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100 / 120

