Similar lots by type
-
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#821
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#829François Désiré Odobez
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#832F G Stephany à Dinant.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/300 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#576
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#825
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#401Swarovski
Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#776
Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe
Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 162 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#656
Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 90 x 120 x 60 cmEstimate: € 120/220 -
#835J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#830
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#822Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#630
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200/240 -
#824Marriott, Northampton
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200/300 -
#626
Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#804
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#594
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#793
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#133Antonio AmorgastiPeriod: 1880-1942
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd 1920.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé et daté 1920.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 500/600 -
#319
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#586
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300/400 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een soltair van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 2500/3500 -
#194
“Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Kleine restauratie rechts boven.
“Promenade dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Non signée, XIXe siècle. Petite restauration vers le haut à droite.No longer availableDim. 79 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#10
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 100/200 -
#528
Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#755
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#31
Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.
Lot de trois dagues maçonniques, une boîte aux prismes en verre et une boîte en ronce à l’emblème maçonnique.No longer availableEstimate: € 100/140