Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen sierstuk van een Venetiaanse gondel in de vorm van een mythisch zeepaard.

Een bronzen sierstuk van een Venetiaanse gondel in de vorm van een mythisch zeepaard.

Une pièce décorative en bronze d'une gondole vénitienne en forme d'hippocampe mythique.
Dim. H. 24 cm
SKU: 1312220518.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #518
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #80

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 6,69 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #450

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #39

    “The First of September Evening”. Engelse prent door W. Ward. XIXde eeuw.

    « La soirée du premier septembre ». Impression anglaise par W. Ward. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #614
    Chris Van Thienen

    “Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.

    “Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #579

    Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.

    Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.
    No longer available
    Dim. 21 x 5 & 18 x 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #695

    Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

    Une montre de poche art déco en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #414
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #200

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 25,12 g
    Estimate: € 2500 / 2800
  • #656

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More