Similar lots by type
-
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140/160 -
#231
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#301
Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600/700 -
#168
Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650/700 -
#203
Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 3200/3400 -
#207
Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.
Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 3200/4000 -
#113
“Biddend kind op kussen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer.
“Enfant priant sur un coussin”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#520
Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/460 -
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700/750 -
#117
Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet
Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.No longer availableDim. L: 56 cm, H: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250/300 -
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460/500 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#97
Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#568
Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350/400
Other lots in this auction
-
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#837
Lot van 7 rechtskundige werken door G. Schuind (2 delen), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).
Lot de 7 livres de droit par G. Schuind (2 volumes), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#46
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#553Jacob Van Royen
“Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Goede bruin-lederen band.
“Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Bonne couverture en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#4Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 500/600 -
#662
“This plate of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Twee oude Engelse prenten. XIXe eeuw.
“This plate of of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Deux images anciennes anglaises. XIXième siècle.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#128
Een zilveren mandje gedecoreerd met takken en bladeren. Gemerkt.
Un panier en argent décor de branches et feuillages. Marque présente.No longer availableDim. 61,92 gEstimate: € 40/60 -
#672Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/50 buiten de plaat.
“Cathédrale, Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 13/50 hors planche.No longer availableDim. 71 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#142
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschoten.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Linschoten.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#413
“The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londen, 1996.
“The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londres, 1996.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#806
J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, bruine lederen band.
J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, Reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 80/120