#57“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#593“Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.
“Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#174“Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.
“Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 250 / 400 -
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#43Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.
A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#527Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150 / 200