Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #110

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #205

    Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)

    A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)
    No longer available
    Dim. 80 x 237 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374

    “Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.

    "Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    “Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.

    "Swinging woman." Image of zamac after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #11

    “La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.

    “La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø22cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #63

    Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.

    A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.
    No longer available
    Dim. H: 12-32 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #91

    “Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.

    “Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #644
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #96

    Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).

    A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).
    No longer available
    Dim. 79 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More