#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125 -
#321Een lot van 5 herdenkingsmunten. 1 ronde munt met opschrift PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 vierkant met opschrift “Bezetting Nederland 10 mei 1940, bevrijding 1944”, 1 ronde medaille meet opschrift Wereldwinner Amsterdam ‘85 met certificaat, 1 vergulde munt met opschrift “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting”, 1 medaille met opschrift “Vlaamse Raad”.
A lot of 5 commemorative coins. 1 round coin with inscription PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 square with inscription “Occupation of the Netherlands 10 May 1940, liberation 1944”, 1 round medal with inscription Wereldwinner Amsterdam '85 with certificate, 1 gold-plated coin with inscription “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting” , 1 medal with the inscription “Flemish Council”.No longer availableDim. b14cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Hergé“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
#658Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120