Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #97
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #113

    Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.

    A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 52 x 82cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #670

    ‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.

    “Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #446
    TURA, Milano Italia

    Een set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.

    A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.
    No longer available
    Dim. h 44, 38, 33 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #650

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #122
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #8

    Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.

    A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.
    No longer available
    Dim. H: 11-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #646

    Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.

    English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More