#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#542“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#598DogonEen Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#599Jef Van Tuerenhout“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25 -