#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
#45Een tinnen schaal, laat 19de eeuws. Art-nouveau, met paars-witte sierstenen gedecoreerd.
#357Märklin Set-S HO 2920Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#471Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
#633Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Renaat Ivens“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140