Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.

    An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.
    No longer available
    Dim. 9,04 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #662

    Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.

    Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.
    No longer available
    Dim. H. ca 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #414

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.

    “Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #590

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 3,77 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #494
    H. Cameron

    “Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.

    “After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.
    No longer available
    Dim. 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #62
    Jef Van Leemputten

    “Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Farm view after the rain.” Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545

    Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.

    Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.
    No longer available
    Dim. H. 89 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #19
    Urbain Gerlo

    “Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Beguinage.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #470

    Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.

    Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #567

    Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 12 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More