Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #367
    Matchbox Superfast

    SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.

    SF-5 Double track Race Set. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.

    A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een vintage oranjerood aardewerken schaal.

    A vintage orange-red earthenware bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #411

    Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.

    lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #444
    Jan Sanders
    Period: °1936

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #128
    A Moreau

    “L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.

    "L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #401

    Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #471

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #310

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More