#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#221Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
#239Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80