#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#11“La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#637Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250 / 400