Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #395

    Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.

    A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #596

    Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.

    A round Art Deco table made of macassar veneer.
    No longer available
    Dim. 57 x Ø 73 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #161
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    “Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.

    Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.
    No longer available
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

    An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #429
    Jaap Min
    Period: 1914 - 1987

    “Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.

    "Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".
    No longer available
    Dim. 29 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #85

    Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.

    Upper part of a Mochica decorative pin in the shape of a fox. Bronze. Peru, VIIIth century. On a plexi base.
    No longer available
    Dim. H: 5 cm (Brons)
    Estimate: € 120 / 200
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #665
    Murano

    Een Murano vaas met rood in de massa.

    A Murano vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 34 x Ø 14 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #604

    Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.

    A Chinese porcelain celadon jar with lid.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø18 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #554

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #608

    Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.

    A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.
    No longer available
    Dim. 29 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More