Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.

    A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.
    No longer available
    Dim. H: 17-38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    S.J. Hiegentlich

    Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.

    Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #368
    LD

    Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #89
    Pietro Virgilio Lietti
    Period: 1928

    “Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Italian street view in the rain.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #683
    Val Saint-Lambert

    Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

    Two sets of silver plated forks in a box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #669
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    M. Gerard

    “Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.

    “Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.
    No longer available
    Dim. 19 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More