Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.

A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.
Dim. H. 5,5 cm
SKU: 1804230055.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #89
    Pietro Virgilio Lietti
    Period: 1928

    “Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Italian street view in the rain.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #657

    Een mahoniehouten sigarendoosje.

    A mahogany cigar box.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #377

    Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

    Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 7-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355
    National

    “Juice-King.” Aluminium Fruitpers.

    "Juice King." Aluminum Fruit Press.
    No longer available
    Dim. h 21,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #669
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.

    A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.
    No longer available
    Dim. L: 28-45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More