Other lots in this auction
-
#633Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.
Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.No longer availableDim. h: 24 & 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513Een Cantonese puzzelbal op rijkelijk uitgewerkte ivoren sokkel met olifantjes. In originele doos.
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700 / 750 -
#224Leopold StevensTwee jachtstillevens op paneel. Gesigneerd. Eén met krassen.
Deux natures mortes de chasse sur panneau. Signée. Une avec griffures.No longer availableDim. 90 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#363KayserEen metalen sodafles met koolzuurgaspatronen.
Une bouteille de soda en métal avec des cartouches de dioxyde de carbone.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#121Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#530Een 18 K witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes en een centrale smaragd van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de six petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#561“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360 / 380 -
#549Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
Un tapis persan en laine noué à la mainNo longer availableDim. 120 x 74 cmEstimate: € 150 / 200 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een halfedelsteen van +- 5 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse de +- 5 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 150 / 250 -
#713Een paar Heilig Hartbeelden van plaaster. Onder stolpen.
Une paire de statues représentant des saints en plâtre. Sous cloches.No longer availableDim. h: 51 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80



