Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

Torse de femme en bronze, montée en lampe.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2909200224.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #378

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #278
    Louise / Francoise Damen

    Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.

    Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578
    Guérin

    Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #128

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #703
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

    Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #334
    Al. De Dobbelaer

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.

    “Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée et datée 24/6/81. Petit trou vers le haut.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #707
    C. Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.

    Vase sphérique en grès à glaçure coulée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #348

    Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

    Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.

    Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 130

Other lots in this auction

  • #820

    Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.

    Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #817

    Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.

    Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #750
    Pierre Lannier

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Une montre pour homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #472
    Valentijn De Waele
    Period: 1918-2005

    “Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #512
    Karol Adler
    Period: °1936

    “La Balalaïka”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La Balalaïka”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #57

    Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.

    Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #592
    G. Corneille

    “L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    “L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #197

    “Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.

    “Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #567

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #759

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 x 103 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    “Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.

    “Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #453
    Estate of Keith Harring, MMI

    Een kunststoffen designlamp, in werkende staat.

    Lampe design en plastique. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More