Other lots in this auction
-
#502Jean BoquetPeriod: 1928 - 1976“Abstract kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.
Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#437GoebelEen kerststalletje van meerkleurig porselein, met Heilige familie, os, ezel, twee schaapjes en een engeltje. Ontwerp van M. I. Hummel. We voegen er een anders gemerkt engeltje aan toe.
Crèche de Noël en porcelaine polychrome comprenant la Sainte Famille, le boeuf, l’âne, deux moutons et un angelot. Création de M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot d’un autre marque.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 60 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#467Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Guglielmo Pugi“Jong zittend naakt met amfoor”. Gebeeldhouwd albast. Achteraan gesigneerd.
“Jeune nu assis avec amphore”. Albâtre sculpté. Signé au verso.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#703GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#759Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#62A. Koekkoek“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en fabeldieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de plantes et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300



