Other lots by Louis Vuiton
Similar lots by type
-
#631Delvaux
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#621Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#515Delvaux
Een zwart lederen handtas met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#454D.V.H.
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#18Goebel
“Meisjes op een hek”. Een beeldje van meerkleurig porselein in de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Fillettes sur la clôture”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 45 -
#266
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren bovenaan.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500 / 800 -
#556
Een buffetkast van gesculpteerd en gebeitst eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet, telkens geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes.
Buffet en chêne sculpté et peint, le dessous ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées, chaque fois flanquées de deux colonnettes cannelées.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#778
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#444E. Kestemont
“Figuur” & “Fabeldier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1981.
“Personnage” et “Animal fabuleux”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#98
De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, nieuwstaat, drietalig).
De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, état neuf, trilingue).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#247Jozef CantréPeriod: 1890-1957
“De Schilder” Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Peintre”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#672
Een paar ingelijste mola’s. Textielkunst van de indianen van de San Blaseilanden (Colombia).
Paire de molas encadrés. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie).No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 50 / 80