Other lots by Delvaux, Bruxelles
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Monogrammé A.S. et daté 1917.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 100 / 120