Other lots by Delvaux
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#61Een lot van 3 Italiaanse aardewerken zeebodemvondsten uit de baai van Napels, bestaande uit een bovenstuk van een amfoor en twee kruiken. Vermoedelijk Romeins of Etruskisch.
A lot containing 3 Italian pottery underwater finds from the Bay of Naples, consisting of a fragment of an amphora and two jars. Presumably Roman or Etruscan.No longer availableDim. H: 16-20.5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120