Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Aries, Madrid

Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje

Une trousse de toilette en cuir marron. Avec clé
SKU: 2710200373.
Category: Mode.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #668
    Delvaux, Bruxelles

    Een ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.

    Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #698
    Bvlgari

    Een armband van struisvogelleder. In doosje.

    Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 130
  • #177
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #241
    Hermes, Paris

    Een foulard van zijde.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #251
    Christian Dior 130

    Een zijde foulard.

    Foulard n soie.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #97

    Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.

    Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #168
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.

    Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #187
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #107

    Een Russische bontmuts in hoedendoos.

    Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #261
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijde foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #231
    Must de Cartier

    Een zijde foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200

Other lots in this auction

  • #556
    Begam Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 242 x 382
    Estimate: € 200 / 240
  • #324

    Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.

    Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.

    Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.
    No longer available
    Dim. H. 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #778

    Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.

    Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #87
    Picquot Ware, England

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #404

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #418

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.

    Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537

    Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkastje, versierd met ingelegde bloemen van parelmoer en met messingen monturen.

    Un coffret à bijoux chinois en bois laqué noir, décoré de fleurs en nacre incrustées et de montures en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #693
    Elios

    Een art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.

    Vase art nouveau en faïence décoré de guirlande sur fond noir.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    Een opengewerkt bronzen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf armen.

    Garniture à pendule en bronze ajouré de style Napoléon III, composée d'une pendule et de deux chandeliers à cinq bras.
    No longer available
    Dim. h: 67 & 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More