#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#320Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
#476Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
#276Een tweepersoons Lodewijk XVI canapé van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke zijden bekleding.
Canapé Louis XVI à deux places en noyer sculpté. Garnissage d’origine en soie.No longer availableDim. L. 129 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#738Betonville.Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#474“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150