Similar lots by type
-
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200
Other lots in this auction
-
#51Lot postzegels: bijna alle Belgische reeksen en speciale uitgaven tussen 1941 en 1945 (ook reeks TBC 1939), evenals Frankrijk 1955 (30 zegels, Rotary manco), reeks Olympiade Nederland 1928 (8 zegels), reeksen Helden en Kameraadschap, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 zegels).
Lot de timbres: presque toutes les séries belges et éditions spéciales entre 1941 et 1945 (également série TBC 1939), ainsi que France 1955 (30 timbres, Rotary manquant), série Olympiade Pays-Bas 1928 (8 timbres), série Heros et Camaraderie, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 timbres).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300 -
#512“Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.
Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.No longer availableDim. 47,5 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
“Saint-Georges et le dragon”. Deux triptyques en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#618Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor de sots en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 240 / 280 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#262Albert Steel“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#652Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280

