#360Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300 / 350 -
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#361Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.
A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100