Other lots in this auction
-
#620
Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200/300 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#267
Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75/125 -
#73Colenbrander
Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.
A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.No longer availableDim. 20 cm x Ø 20 cmEstimate: € 175/225 -
#576
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#180
Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#331Gouda
Een vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.
A vase and a jardinière of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Both with an edge flake.No longer availableDim. H: 18-24 cmEstimate: € 50/60 -
#96
Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).
A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).No longer availableDim. 79 x 130 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#223Limoges
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.No longer availableDim. 23 x 39 & 7 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#98
“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
"Mary and child." A bronze statue.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 250/400 -
#367Matchbox Superfast
SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
SF-5 Double track Race Set. In original box.No longer availableEstimate: € 50/70