Other lots by Delvaux
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
A designer handbag made of braided leather. Marked.No longer availableDim. 41 x 32cmEstimate: € 300 / 400
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#228Val Saint-LambertEen kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
A 19th-century oak single-door cabinet with drawer. Signs of wear on the legs.No longer availableDim. 111,5 x 83 x 60 cmEstimate: € 60 / 80