#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#672
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
#846
Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
#225
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
#280
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
#235
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
#666
#652
#36
Een dagobertstoel met lederen zit en fraai uitgewerkte rug. Met datum 1641.
Une chaise Dagobert avec assise et dos ajouré en cuir. Date: 1641.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120
#431
Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
#380
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#516Kashmir
Een Oosters tapijt van katoen en zijde.
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
#180
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#409
#552
“Barscène”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Scène de bar”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#526
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 197 x 154 cmEstimate: € 100 / 120 -
#240
Une paire de boucles d’oreilles spirales en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#519
Lot gravures: C. Marstboom. “Kathedraal van Antwerpen”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Joris Minne. “Zonder titel”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat (ingelijst, 19 x 14,5 cm). Kunstmap, “De Parochie van Miserie” door J. Wilms. 5 linosnede door E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.
Un lot de gravuresC. Marstboom. “Cathédrale d’Anvers”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.Joris Minne. “Sans titre”. Une gravure sur bois. Signée hors planche. (encadrée, 19 x 14,5 cm).Portefeuille, “La Paroisse de la Misère” par J. Wilms. 5 linos par E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.No longer availableEstimate: € 50 / 80