#455
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#63
“Moeder met kinderen’. Een bronzen beeld, gemonogrammeerd D.A. Paris.
”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 130/150 -
#36
Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#640
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#852
#678
#88
Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
#831
Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
#608
Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
#353Warmink
Een notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
Une petite pendule en noyer, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60