#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#883“Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.
#423Een lot van negen boeken:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith. - “ The complete book of Erotic Art”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercatorfonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercatorfonds.- “Le Plafond de l’Opera de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van (..)
Un lot de neuf livres:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith.- “ The complete book of EROTIC ART”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercator fonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercator fonds.- “Le Plafond de l’Opéra de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van T(..)No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#873“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
#18Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.
Un lot de 21 albums de Suske et Wiske, dont 11 de première impression. Usagé. Nous ajoutons un album chrome de Robert et Bertrand, un album de Bessy, un livre “De Vlijt”, et un album chromo “‘s Lands Glorie”.No longer availableEstimate: € 20 / 30
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#71“Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.
”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Un collier à mailles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,63 gEstimate: € 1400 / 1600