Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.

Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.

Coffret de bureau en chêne sculpté décoré de guirlandes de fleurs. Couvercle orné d’une scène classique. Début du XXe siècle.
Dim. b: 40 cm
SKU: 2709160277.
Category: Meubel.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #822

    Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

    Encoignure en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #811

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #802

    Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Table de salon en chêne à deux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #820

    Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

    Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #595

    Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.

    Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.

    Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #795

    Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.

    Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #824

    Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #826

    Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.

    Trois fauteuils différents en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #816

    Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #805

    Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.

    Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #817

    Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.

    Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #829

    Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.

    Vitrine à deux portes et aux vitraux.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.

    Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #610

    Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.

    Vitrine à deux portes en chêne.
    No longer available
  • #814

    Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.

    Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 3à / 60
  • #809

    Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad

    Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #825

    Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.

    Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #819

    Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.

    Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #807

    Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.

    Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.
    No longer available

Other lots in this auction

  • #132

    “Wereldtentoonstelling Antwerpen 1894”. Affiche. Repro.

    “Exhibition mondiale Anvers 1894”. Affiche. Reproduction.
    No longer available
    Dim. 77 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een dekseldoos van Chinees porselein met een groen decor van draken en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine à décor de dragons verts sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #740

    “Landschap met vijver”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637

    Een paar fishbowls van meerkleurig Chinees porselein.

    Paire d’aquariums en porcelaine de Chine polychrome à décor d’inspiration Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #445

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #743

    Een groep met Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. We voegen er een Thais gesculpteerd houten godsbeeldje aan toe.

    Groupe de personnages chinois en bois dur sculpté. Nous ajoutons une divinité thaï en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #746

    Een mahoniehouten tweedeurskast met twee gevitreerde deuren met groen glas, geflankeerd door twee zwartgelakte zuiltjes met koperbeslag.

    Vitrine à deux portes vitrées en acajou. Verre vert. Deux colonnettes laquées noir et aux montures en cuivre sur les coins.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.

    Masque africaine en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #705

    “Oriëntalistisch stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Bridgman”. Klelne beschadiging.

    “Vue de ville orientaliste”. Huile sur toile. Porte une signature: “Bridgman”. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #657

    Een grote schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kinderen in op de vleugel en draken op het plat.

    Grand plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’enfants sur l’aile et de dragons dans le creux.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    Een groep van meerkleurig porselein in de vorm van een vissende vrouw tussen twee sierschalen. Onderaan gemerkt met een Aziatisch reproductiemerk. We voegen er een jongen en een meisje van meerkleurig porselein aan toe.

    Groupe en porcelaine polychrome en forme d’une femme pêchant entre deux coupes. Marque asiatique sous la base. Nous ajoutons un garçon et une fille en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.

    Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. 285 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More