#728
Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
#113
#787
Een bonbonière van roze marmer. Kleine schilfer aan het deksel.
#221
#23
Een paar boekensteunen van groen marmer, versierd met bronzen kalkoenen.
#213Pierre-Jules Mene
“Cerf attaqué”. Groupe en bronze patiné sur socle en marbre vert. Fonte posthume, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 240/300
#270
Een platina ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.
Une bague en platine sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 600/800 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
#44Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Bateaux sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100/140 -
#309Fernand ScofflairePeriod: 1885-
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Marine”. Technique mixte sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 50/100 -
#765
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
#488
“Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.
#5
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,14 gEstimate: € 120/150 -
#204Guy SeradourPeriod: 1922 - 2007
#751
Un lot d’objets en bronze japonaises, comprenant un vase avec dragon, un koro et une théière Bouda et dragon.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en roze saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et saphirs roses ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,91 gEstimate: € 1200/1400 -
#30
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/50